Heraklion

Show jobs
For companies

Lounge Agent | Υπάλληλος Εξυπηρέτησης Αιθουσών Διακεκριμένων Επιβατών | Ηράκλειο

This job opening is already off the market.
Get the app or see similar offers.

About the role

Έχεις ταλέντο στην εξυπηρέτηση πελατών; Θέλεις να δουλέψεις σε ένα πολυπολιτισμικό περιβάλλον; Έχεις στόχο να εργαστείς σε μία μεγάλη εταιρεία και να εξελιχθείς σε αυτήν; Αν η υπευθυνότητα, η σωστή διαχείριση χρόνου, η ευγένεια και το χαμόγελο είναι χαρακτηριστικά σου, έλα στην ομάδα μας! Η Goldair Handling A.E., η μεγαλύτερη ελληνική εταιρεία επίγειας εξυπηρέτησης, με δραστηριότητα τόσο στην Ελλάδα όσο και το εξωτερικό, αναζητά Lounge Agentsγια τον Αερολιμένα ΗρακλείουΟι παροχές μας:

  • Πλήρες ωράριο απασχόλησης
  • Διαμονή
  • Παροχή μετακίνησης
  • Σύμβαση ορισμένου χρόνου, με προοπτικές ανανέωσης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Παροχές και εκπτώσεις σε συνεργαζόμενες εταιρείες Οι αρμοδιότητες σου:
  • Υποδοχή, καλωσόρισμα και καταγραφή επιβατών
  • Διασφάλιση έγκαιρης επιβίβασης επισκεπτών του Lounge μέσω αναγγελιών
  • Απογραφή των προμηθειών
  • Σύνταξη και αποστολή παραγγελιών στους προμηθευτές
  • Παρακολούθηση εισερχόμενης αλληλογραφίας (Emails)
  • Ημερήσια αναφορά (reporting) στην Υπεύθυνη του Lounge
  • Χρεώσεις υπηρεσιών και έκδοση αποδείξεων
  • Παροχή υπηρεσιών «Our Gold Services» Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων:
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Πτυχίο αγγλικών επιπέδου Β2 (First Certificate in English ή ισοδύναμο)
  • Επιθυμητή δεύτερη ξένη γλώσσα

Goldair Handling is open for

  • People for
    Other
  • Interested to work in
    Heraklion
  • We are looking to fill a
    Full-time position
  • For talents with seniority
    Mid-level
  • With a capacity of
    40 hours per week
  • And we are happy to pay
    Get the app to see

The story

Goldair Handling is the first private ground handling company, operating in a liberalized Greek market of ground handling services since 1999, following the abolition of monopoly.
There are

1001+

employees in the company

10M to 50M

Company annual revenue

Offices

Today, Goldair Handling operates at 26 airports in Greece, maintaining its presence in major airports abroad, through Louis-Goldair Services (LGS) in Cyprus (Larnaca and Paphos) and in Bulgaria (Sofia, Burgas and Varna) through Goldair Handling Bulgaria. Moreover, Goldair Handling has expanded its provision of consulting Ground Handling Services to Ethiopia & Oman.
  • Greece flagAthens
    Flexible hours
    Remote work
    Team events
Office imageOffice imageOffice image

Markets

Goldair Handling serves clients from Greece.

    Other
    Heraklion
    Mid-level